جنیفر لوپز

2

جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) با نام کامل جنیفر لین هرناندز لوپز (Jennifer Lynn Hernandez Lopez) (متولد ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹)، هنرپیشه، خواننده، رقصنده و تهیه‌کننده آمریکایی است که با نام هنری جنیفر لوپز یا به اختصار J.LO شناخته می‌شود.

او در برونکس، نیویورک به دنیا آمد و از خانواده‌ای اهل پورتوریکو است. جنیفر در دوران کودکی به رقص علاقمند شد. و در سن نوجوانی به عنوان یک رقصنده در تورهای موسیقی شرکت کرد.

وی با شروع فعالیت حرفه ای در سال 1991 به عنوان یک رقصنده در برنامه‌های تلویزیونی شروع به کار کرد و سپس در سال 1993 با بازی در فیلم های کوچک و بزرگ آغاز به کار بازیگری کرد. او به عنوان یک خواننده برای اولین بار در سال 1999 با آلبوم “On the 6” با موفقیت بسیاری روبرو شد. اما شهرت او در سال ۱۹۹۷ با بازی در فیلم “سلنا” که در آن نقش سلنا کوینتانیا، خواننده مکزیکی-آمریکایی را بازی کرد، افزایش یافت.

جی.لو در زندگی شخصی خود با هنرمندانی مانند “آلکس رودریگز” و “مارک انتونی” ازدواج کرده است. در حال حاضر او با “بن افلک” در رابطه است. جنیفر لوپز دارای دو فرزند است که از ازدواج او با مارک انتونی به دنیا آمده‌اند.

جنیفر لوپز علاوه بر کارهای هنری، در خیریه فعال است و به عنوان یک سفیر سازمان خیریه حمایت از کودکان در سراسر جهان، فعالیت میکند. وی همچنین بنیان‌گذار بنیاد Lopez است.

آهنگهای جنیفر لوپز

Jennifer Lopez & MalumaMarry Me

ترجمه آهنگ Marry Me از Jennifer Lopez و Maluma

Jennifer Lopez & Rauw AlejandroCambia el Paso

ترجمه آهنگ Cambia el Paso از Jennifer Lopez و Rauw Alejandro